in , ,

Процедура ведення Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні визначена  Постановою КМУ від 21.07.2023 р. № 758

Процедура ведення Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні визначена  Постановою КМУ від 21.07.2023 р. № 758.

Реєстр ведеться для забезпечення:

– необмеженого у часі та безоплатного доступу (загального доступу) до інформації про державну реєстрацію (перереєстрацію) пестицидів і агрохімікатів в узагальненій та деталізованій формі таким чином, щоб зазначену інформацію можна було знайти та ідентифікувати;

– вільного використання інформації, яка забезпечує повноту, точність, порівнюваність, узгодженість та достовірність даних про державну реєстрацію (перереєстрацію) пестицидів і агрохімікатів.

Відомості про пестициди і агрохімікати містять реєстраційний номер пестициду/агрохімікату, дату реєстрації, серію, найменування та вміст діючої речовини, торгову назву препарату та позначення його препаративної форми, групу препарату, найменування заявника та його адресу, найменування виробника препаративної форми та діючої речовини, його місцезнаходження, сферу застосування (перелік сільськогосподарських культур), норми витрати, строк реєстрації, інформацію про скасування (зупинення, анулювання) державної реєстрації, тарну етикетку.

Доступ до реєстру здійснюється через ЕкоСистему. Користувачі через електронний кабінет користувача ЕкоСистеми створюють обліковий запис шляхом внесення відповідної інформації.

Відомості про осіб, які від імені користувача мають доступ до електронного кабінету користувача, вносяться через електронний кабінет користувача ЕкоСистеми керівником юридичної особи, а якщо користувачем є фізична особа – підприємець, – такою фізичною особою – підприємцем.

Користування Реєстром є безоплатним.

Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, починає функціонувати через шість місяців з дня набрання чинності цією постановою.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Хто сидітиме на «трубі»? Скандальний нафтопродуктопровід визнано власністю України

Відновлюється реалізація пілотного проекту щодо внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки сертифікованими інженерами-землевпорядниками