in , , , , , ,

Колишня ведуча Першого каналу Жанна Аглакова назвала російське ТБ «машиною для промивання мозку»

Колишня ведуча Першого каналу відома журналістка Жанна Аглакова назвала російське ТБ «машиною для промивання мозку»

Жанна Агалакова, яка звільнилася з Першого каналу практично одразу ж після російського вторгнення до України, дала інтерв’ю Бі-бі-сі. У ньому вона порадила росіянам, які вірили їй, вимкнути телевізор, бо це “машина для промивання мозку”.

“Просто не слухайте [телевізор], знаходите інші джерела інформації. Загляньте в інтернет і відкрийте своє серце. Війна – це зло. Війна – це смерть”, – сказала Агалакова.

Вона заявила, що офіційні джерела та інші створюють дві різні планети. “Два цих світу не зустрічаються. І те, як вони роблять це, як промивають мізки населенню, зводить мене з розуму”, – відзначила телеведуча.

Агалакова вела денні та вечірні випуски новин на Першому каналі до 2005 року, а потім працювала власним кореспондентом каналу у Парижі, з 2013 по 2019 рік – у Нью-Йорку. 3 березня вона подала заяву про звільнення з каналу, офіційно її звільнили 17 березня.

В інтерв’ю Бі-бі-сі телеведуча сказала, що її життя розділилося на “до 24 лютого та після”. “Але я задоволена тим вибором, який зробила. Можливо, мені варто його зробити раніше, набагато раніше”, – зізналася вона.

Агалакова зазначила, що ще 2005 року, під час другого президентського терміну, Путіна відчула, що, будучи ведучою новин, не хоче асоціювати пропагандистські сюжети про нього із собою. “Ми показували його щодня, все що він робив, – потис руку комусь, з’їздив кудись, попив чай з ким – все це було приводом показати його в новинах. Я зрозуміла, що несу відповідальність своїм обличчям за все це”. Так Агалакова вирішила піти з посади ведучої та поїхала до Парижа, де стала власкором Першого каналу.

Крім того, в інтерв’ю Бі-Бі-Сі Агалакова розповіла про систему штрафів для співробітників Першого каналу. За її словами, за відступ від правил, наприклад, якщо назвати в ефірі спеціальну військову операцію війною, журналіста можуть позбавити премії – 40% зарплати.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Свіжі програми підтримки від ЄС – дайджест House of Europe

Ринок праці пережив блекаути й увірвався у 2023 рік зі зменшенням  на 50%