in , , ,

Командир ударної роти безпілотників Запорізького напрямку очолив Держслужбу спецзвязку та захисту інформації

Кабінет міністрів призначив головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації Юрія Мироненка. Як зазначають у самому відомстві, він є військовослужбовцем, що командував ударною роти безпілотників на Запорізькому напрямку.

“Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій Михайло Федоров дав завдання відповідно до обовʼязкових процедур провести аудит роботи Держспецзв’язку. Новий голова анонсував, що найближчим часом представить план розвитку ДССЗЗІ”, – йдетьс в повідомленні.

Досвід нового очільника Держспецзв’язку

Новий керівник має досвід корпоративного управління, розуміється на використаннях БПЛА. В 2019 році він долучився до ТРО, протягом 2019-2020 років проходив навчання, зокрема, на Яворівському полігоні, а також обороняв Київ у складі 112-ї окремої бригади територіальної оборони.

 

Новий голова Держспецзв’язку навчався в 1994–2000 роках у Міжнародномуу науково-технічному університеті імені Юрія Бугая, здобувши ступінь бакалавра за спеціальністю “Менеджмент” і ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародна економіка”.

Кар’єру він розпочинав у банківській сфері, обіймав керівні посади, зокрема, в структурних підрозділах Правекс Банку та Укрсиббанку. Здобув досвід у сферах управління фінансами, виробництва та управління персоналом.

В 2008-2010 роках Мироненко працював фінансовим директором концерну “Стирол” (Горлівка Донецької області), що виробляв добрива і азотні сполуки, а в 2010-2015 роках був генеральним директором ТОВ “Даймонд Сфір Груп”, яке провадило діяльність у сфері ІТ, логістики, будівництва, аграрного господарства тощо.

Нагадаємо, що 20 листопада, НАБУ викрило організовану групу, до складу якої входило керівництво Держспецзв’язку, на заволодінні державними коштами у сумі понад 62 мільйонів гривень при закупівлі програмного забезпечення за завищеною, про що доказує слідство.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Угорщина реально блокуватиме старт переговорів щодо вступу України до ЄС

Подавайте заявки на участь у грантових конкурсах і тендерах, дедлайни яких завершуються вже наступного тижня