in

Кремль відкидає заклик до незалежного розтину опозиціонера Олексія Навального

Про наслідки смерті російського опозиціонера
У вівторок офіційні особи Кремля відхилили вимогу провести незалежну експертизу останків опозиціонера Олексія Навального.

Рада Європейського Союзу в понеділок закликала до незалежного перегляду, заявивши, що Росія «має дозволити незалежне та прозоре міжнародне розслідування обставин його раптової смерті».

“Несподівана та шокуюча смерть пана Навального є ще одним свідченням прискорення та систематичних репресій у Росії”, – йдеться у заяві ради.

Квіти покладені навколо портретів покійного російського опозиціонера Олексія Навального, який помер у російській арктичній в’язниці, біля імпровізованого меморіалу перед колишнім російським консульством у західній Німеччині, 20 лютого 2024 року.
Квіти покладені навколо портретів покійного російського опозиціонера Олексія Навального, який помер у російській арктичній в’язниці, біля імпровізованого меморіалу перед колишнім російським консульством у західній Німеччині, 20 лютого 2024 року.
Речник президента Росії Володимира Путіна у вівторок відхилив запит органу, заявивши, що «Москва не приймає таких вимог» з боку Європейського Союзу.
Навальний, давній російський опозиційний політик і критик Кремля за часів Путіна, помер у в’язниці у віці 47 років у п’ятницю, повідомила державна тюремна служба.
Вдова Навального обіцяє продовжувати протистояння чоловіка Путіну
Члени найближчого оточення Навального заявили, що у вівторок продовжують шукати доступ до останків опозиціонера.
Юлія Навальна, вдова Навального, у вівторок закликала повернути останки, щоб їх можна було “гідно поховати”.
У понеділок Навальна пообіцяла продовжувати свою опозицію проти Путіна. Вона оприлюднила відео, в якому стверджувала, що тіло Навального приховують від сім’ї, оскільки його вбили, можливо, отрутою.
Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков у вівторок заявив, що ці звинувачення є “безпідставними, необґрунтованими та нудними”.
«Мені байдуже, як прокоментує моє слово прес-секретар вбивці», — сказала Навальна у відповіді, опублікованій на X, після чого її акаунт на деякий час був недоступний.
Мати Навального Людмила в окремому відео звернулася безпосередньо до Путіна. Вона п’ять днів була в Арктиці, намагаючись отримати доступ до тіла сина.

“Дозвольте мені нарешті побачити свого сина”, – сказала вона, стоячи перед арктичним табором, де, за словами російських чиновників, помер Навальний. «Я вимагаю негайної передачі тіла Олексія, щоб я міг його поховати по-людськи».
Тим часом у п’ятницю Білий дім збирається оголосити про новий пакет “значних санкцій”, щоб “притягнути Росію до відповідальності” у відповідь на смерть Олексія Навального.
«Яку б історію російський уряд не вирішив розповісти світові, очевидно, що президент Путін і його уряд відповідальні за смерть пана Навального», — заявив у вівторок вранці координатор Ради національної безпеки Джон Кірбі.

Джерело: https://www.msn.com/en-us/news/world

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ПРАЦЮВАТИ НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ СТРАТЕГІЇ ТА ЗМІЦНИТИ ІНСТИТУЦІЙНУ СПРОМОЖНІСТЬ ОРГАНІВ У СФЕРІ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Ексочільник Чернігівської ВЛК, у якого під час обшуку знайшли мільйон доларів, намагається висудити собі більшу пенсію