in , , ,

Міноборони підписало нову угоду про співпрацю в рамках проєкту рекрутингу до ЗСУ

Міністерство оборони підписало угоду з ще однією компанією для рекрутингу до Збройних сил України — robota.ua.

Про це повідомляє Міноборони у Facebook.

Заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова і генеральний директор robota.ua Валерій Решетняк підписали Меморандум про співпрацю в рамках реалізації проєкту рекрутингу Міністерства оборони.

Це вже третя компанія, з якою підписано відповідну угоду. За останні тижні кількість вакансій Збройних Сил України на платформах з пошуку роботи та відгуків на них суттєво зросла і продовжує демонструвати позитивну динаміку.

«Дуже приємно, що дедалі більше компаній залучається до нашого спільного проєкту рекрутингу. Збройні Сили України нині потребують фахівців у різних сферах. І є багато людей, які хочуть долучитися до війська за зрозумілим алгоритмом саме туди, де їхній цивільний досвід буде найзатребуванішим. Саме тому ми й надалі розвиватимемо співпрацю із тими компаніями на ринку рекрутингу, які надають безкоштовні послуги. Дуже вдячні за таку співпрацю. Ціль у нас одна – перемога!» – наголосила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

Також у рамках проєкту «Рекрутинг» Міністерство оборони підписало вже другу угоду з компанією Work.ua, яка надаватиме послуги в інтересах армії безкоштовно.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Києві під час одержання хабаря затримали проректора столичного вишу

У всіх навчальних закладах України чергуватимуть поліцейські