in ,

Монографія “Теоретичні основи кримінології”. Розрахована на професійну читацьку аудиторію.

Напередодні святкування 100-річчя Національної академії внутрішних справ Віра Тимошенко та Василь Шакун підготували наукову монографію “Теоретичні основи кримінології”.
І це дійсно основи кримінології, а не есе. І книга стане у нагоді професійним кримінологам, але не диванним та шоу-фахівцям, що “розбираються” у всіх питання протидії злочинності.
В нас досить рідко бачать світ роботи подібного наукового рівня. Автори розглядають тонкощи сучасної кримінології, що пов’язані з визначенням її об’єкта й предмета, місця у системі наук. Досить критично оцінюються популярні кримінологічні теорії, аналізується девіантна поведінка, насамперед розглядається процес її детермінації. Обґрунтовується нове розуміння сутності злочинності, аналізуються її причини та умови. Зокрема маргіналізація суспільства розглядається як істотний криміногенний фактор. Автори подають грунтовну кримінологічну характеристику особистості злочинця. Зрозуміло, що свою увагу вони акцентують і на проблемах попередження злочинності та сучасних напрямах розвитку кримінології.
Монографія розрахована на професійних кримінологів, а також на науковців, викладачів, докторантів, аспірантів, ад’юнктів, студентів та курсантів вищих закладів освіти, співробітників органів кримінальної юстиції.
Видавництво Юрінком Інтер запрошує замовити книгу:https://yurincom.com/book/teoretychni-osnovy-kryminolohii-monohrafiia/
Теоретичні основи кримінології: монографія.
YURINCOM.COM
Теоретичні основи кримінології: монографія.
Тимошенко В. І., Шакун В. І. Київ: Юрінком Інтер, рік видання 2021. кількість сторінок 240ISBN 978-966-667-777-1

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

КЦС ВС указав на особливості апеляційного оскарження ухвали про скасування забезпечення позову й зустрічного забезпечення

РОЗШИРЕНО ПЕРЕЛІК ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ОПРИЛЮДНЮЄТЬСЯ У ФОРМІ ВІДКРИТИХ ДАНИХ, ЩОДО БЕНЕФІЦІАРНИХ ВЛАСНИКІВ