in ,

На продуктах для ЗСУ полковник Олександр Козловський «заробив» 170 млн для своєї родини

З’явились деталі «харчової» справи полковника Сил логістики ЗСУ Олександра Козловського про розпил на тендерах Міноборони 170 млн грн.

Про це повідомляє Центр Протидії Корупції.

«За даними досудового розслідування, до злочинної групи входили батьки-ФОПи дружини Козловського та низка фірм-монополістів на харчових тендерах Міноборони. Про це пишуть колеги з NashiGroshi.

Згідно з домовленістю, представники ЗСУ забезпечували НЕпроведення претензійної роботи з боку Міністерства, якщо бізнесмени не постачали в строк продукти для ЗСУ. А ще забезпечували НЕповідомлення правоохоронців при надходженні скарг на неякісні продукти від військових», – йдеться у повідомленні.

Далі суть схеми наступна. Посадовці фірм-постачальників створювали видимість забезпечення військових комплектами продуктів, хоча частина продуктів так і не була поставлена.

Під час широкомасштабного вторгнення низка фірм отримувала гроші від Міноборони, після чого перераховували фірмі дружини Козловського «Еко трейд Україна» (113 млн грн), тестю (56 млн грн) і тещі Козловського (2 млн грн). Загалом вдалось встановити перерахунок 172 млн грн.

Після цього гроші були або зняті з рахунків, або у банкоматах міста Хмельницький. Зокрема 14 млн грн зняла особисто дружина Козловського.

У 2023 році Козловський придбав Toyota Corolla Cross Hibrid за 1,41 млн грн і зареєстрував її на доньку. За весь період своєї трудової діяльності донька отримала дохід в 378 тисяч грн, тобто власних грошей на авто у неї не було.

У березні 2023 року Козловський ймовірно придбав квартиру у Києві площею 158 квадратів за 5,85 млн грн (оціночна вартість 8,34 млн грн), в якій і проживає. Її оздоблюють меблями, що купують за гроші з банківської картки тестя.

Окрім того, влітку 2023 року Козловський ймовірно придбав 47 земельних ділянок на території Київської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Житомирської, Полтавської областей. Їхня загальна вартість становить 7,71 млн грн, а права власності зареєстрували на тещу і тестя фігуранта.

Більше того, фігурант навіть хотів купити протезний завод в Хмельницькому на аукціоні Фонду держмайна. Але в останній момент слідчі все зупинили – наклали арешт на завод, щоб його не купили на сумнівні гроші.

«Ось так. Хтось скуповує готелі у Хорватії, а хтось земельні ділянки і заводи в України. Але є одне але. Журналісти пишуть, що обшуки відбулись ще у вересні, а фігурант досі не арештований. Плюс у цій справі немає людей з команди Резнікова, які роздавали ці підряди на харчування військових», – резюмують у Центрі Протидії Корупції.

Рейтинг публікації

-1 points
Upvote Downvote

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Мінцифри анонсували запуск у Дії нової послуги – «єМалятка для бізнесу»

Хто наживається на оборонці: британські ЗМІ викрили злочинне угруповання SARN українського походження