in ,

Найбільша в Україні мистецька галерея презентує унікальний проєкт

19 квітня найбільша в Україні галерея Art Ukraine Gallery у колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів відсвяткувала свій перший день народження.

Галерея вражає своїм масштабом і розмаїттям імен українських художників першої величини, а також своєю благодійною місією. Головними беніфеціарами є важко поранені діти, які проходять лікування й реабілітацію в дитячій лікарні «Охматдит». За рік роботи галереї під час благодійних акцій було зібрано понад  3 500 000 гривень.

Крім допомоги дітям з НДСЛ «Охматдит», галерея спрямувала близько 800 000 грн  на закупівлю звукових фільтрів для захисту слуху військових під час бойових дій і на реабілітацію військових з порушенням слуху в рамках проєкту ГО Відчуй  «ЧУЄШ + +».

Art Ukraine Gallery – найбільша українська галерея, з нагоди першої  річниці, дарує шанувальникам мистецтва мега проєкт Extra Large, який обʼєднує знакові імена, потужні за сенсами та розмірами арт-обʼєкти, 365 унікальних творів, створених українськими художниками, скульпторами та фотографами.

У центральній частині експозиції розташований спеціальний кураторський  проєкт «Золотий перетин. Діалог двох геніїв», створений на основі знакових робіт двох знаменитих українських митців скульптора Олександра Сухоліта, якого називають «українським Пікасо» та відомого  як в країні так і далеко за її межами абстракціоніста – найдорожчого українського митця Анатолія Криволапа.

У постійній експозиції галереї — безліч творів іменитих майстрів, таких як Арсен Савадов, Олег Тістол, Микола Маценко, Віктор Сидоренко, Роман Мінін, Ліна Кондес, Оксана Мась, Макс Вітик, Роман Михайлов, Єгор Зігура, Ілля Чичкан, Маша Шубіна, Оля Рондяк, Назар Білик, Ганна Криволап, Ігор Гайдай, Петро Лебединець, Володимир Сай та інших відомих художників.

Art Ukraine Gallery відкрита 7 днів на тиждень за адресою: ТЦ «Домосфера», Столичне шосе, 101, 3 поверх. Години роботи: 11:00 – 19:00.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні стартує інформаційно-освітня кампанія з кібергігієни: приєднатися може кожен

Дефіцит бюджету – не перешкода: нардепи минулого місяця отримали понад 2 млн гривень на оренду квартир