in

Новації у 2020 році

 

Яким буде 2020 рік і що нового він готує для українців З нового року в Україні уряд запланував низку новацій, зокрема, в охороні здоров’я, освіті й безпеці дорожнього руху. Так, молоді мами, що народять дітей у 2020 році, отримають по 41 тисячі гривень соціальної компенсації. Ця цифра незмінна з 2019 року. Але отримати ці гроші можна не одразу: спочатку 10 тисяч. Решту суми будуть виплачувати по 860 гривень щомісяця впродовж 3-х років.

Освіту в 2020-му теж чекають зміни. Ті, хто піде до школи у цьому році, не будуть проходити співбесіду й обирати собі шкільну форму. Проте школярі матимуть електронний учнівський квиток. Оцінки говоритимуть учням особисто, а не на весь клас. З наступного року російськомовні школи перейдуть на українську мову навчання та з можливістю вивчати російську мову і літературу. Крім того, рік 2020 оголошено роком математики.

У 2020 році, якщо ви захворієте, до вас приїде «швидка» незалежно від того, чи є у вас декларація із сімейним лікарем. Держава оплатить екстрену медичну допомогу та госпіталізацію. У 2020 році планують закупити 470 машин «швидкої допомоги» й відкрити щонайменше 25 відділень екстреної допомоги. Щоб отримати планову медичну допомогу, все ж таки треба підписати декларацію з сімейним лікарем. Також у 2020 році більше грошей ніж у нинішньому передбачено на програму «Доступні ліки» — понад 2 мільярди гривень.

У 2020 році посилять покарання для нетверезих водіїв. Порушникам загрожує штраф від 17 до 34 тисячі гривень, а за повторне правопорушення — 51 тисяч гривень і позбавлення прав, які, до речі, стануть електронними. Посвідчення водія можна буде показати поліції просто у смартфоні.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Нафтогаз програв «Чернівцігаз збуту» справу на 17 мільйонів гривень

Суд оштрафував Міністра юстиції на 38 тисяч гривень за невиконання рішення суду