in , ,

Об’явлено цільову мобілізацію для ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження.

Кабмін розширив перелік завдань мобілізації у відновлювальний період, а заразом доповнено “Положення про єдину державну систему цивільного захисту” пунктом проведення цільової мобілізації в умовах війни.

“До таких завдань відносять проведення цільової мобілізації для ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій; ліквідація наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження; вжиття заходів щодо відновлення об’єктів критичної інфраструктури сфери життєзабезпечення районів; , які вимагають проведення гуманітарного розмінування, маркування небезпечних ділянок, проведення очищення (розмінування) територій; залучення до ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій міжнародної допомоги”, – зазначено у документі.

Уряд передбачив можливість залучати працівників та волонтерів без професійної освіти для надання соцпослуг під час надзвичайного чи військового стану. Також Кабмін визначив умови призначення компенсації людям, які надають соцпослуги на непрофесійній та професійній основі у разі запровадження надзвичайного чи воєнного стану.

Нагадаємо, в Україні мобілізація за планом закінчується 24 травня, але процес призову військовозобов’язаних українців можуть продовжити.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Урсула фон дер Ляєн: Україна бореться за спільні європейські цінності та демократію

Перелік товарів, на які встановлено нульову ставку акцизного податку на певні підакцизні товари