in , , , ,

Урсула фон дер Ляєн: Україна бореться за спільні європейські цінності та демократію

Отримання нашою державою статусу кандидата на членство в ЄС має велике значення для українського народу та наших Збройних Сил, які захищають рідну країну, – нагалосив Президент Володимир Зеленський під час зустричи з Главою Єврокомісії.

Урсула фон дер Ляєн зазначила, що Єврокомісія наполегливо працюватиме над розглядом заповненої анкети-опитувальника, яку передала Україна, щоб ухвалити рішення в червні цього року.

«Я дуже вражена швидкістю, з якою ви підготували відповіді на наш опитувальник. Це стимулюватиме Європейську комісію працювати швидше», – сказала вона.

Володимир Зеленський подякував за підтримку, яку надає Україні Європейський Союз.

«Дякую вам, Шарлю Мішелю та Європейському Союзу, які активно працюють проти окупації Росією частини нашої території. Працюють санкційно, дипломатично, фінансово, підтримкою озброєння нашої держави», – зауважив він.

Володимир Зеленський також наголосив на важливості ухвалення шостого пакету санкцій ЄС проти Росії та висловив подяку тим європейським країнам, які підтримують запровадження ембарго на нафту й газ із країни-агресора.

Президент Єврокомісії зазначила, що ЄС працює над питанням запровадження ембарго на імпорт російських нафтопродуктів.

Урсула фон дер Ляєн наголосила, що сьогодні Україна бореться за спільні європейські цінності та демократію, тож ЄС і надалі надаватиме їй свою підтримку, зокрема й фінансову. Вона повідомила про роботу над створенням Трастового фонду для відбудови нашої країни.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Віктор Чумак: Війна 2022. День 73. ( за 7 травня) Літопис.

Об’явлено цільову мобілізацію для ліквідації наслідків ведення воєнних дій та надзвичайних ситуацій, ліквідації наслідків воєнних дій у населених пунктах та на територіях, що зазнали впливу засобів ураження.