in

ООН звинуватила Австрію у «ксенофобській» політиці

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ) звинуватило Австрію в проведенні «ксенофобської» політики напередодні парламентських виборів, які заплановані на жовтень цього року, повідомляє агентство Рейтер.

«За останній час Австрія багато чого досягла в питаннях прийняття біженців, турботи про них й інтеграції їх у суспільство. Однак водночас ми з занепокоєнням спостерігаємо за ксенофобськими дебатами й тенденціями відчуження щодо мігрантів. Ми закликаємо всі демократичні партії відповідально поставитися до дебатів і зосередитися на тому, що їх об’єднує, а не роз’єднує», — йдеться в заяві УВКБ.

При цьому в тексті заяви не уточнюється, які саме партії обурили ООН. Тим часом практично всі великі політичні сили в Австрії використовують у передвиборній пропаганді тему біженців. Зокрема, антимігрантську риторику веде Австрійська партія свободи на чолі з Хайнцем-Крістіаном Штрахе. Хоча її вплив падає, це відбувається через те, що її гасла були багато в чому перехоплені Австрійською народною партією, яка входить у владну коаліцію. Лідер партії 31-річний голова МЗС Себастьян Курц неодноразово критикував мусульманські дитячі садки, стверджуючи, що вони створюють загрозу «формування паралельного суспільства» в країні.

Джерело: LB.ua.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Чи потрібне повторне розслідування по вже закритих провадженнях?

Кримінально-правова компаративістика: сучасні аспекти