in , ,

Пальне для авто стане дорожчим!

Міністерство економіки України опублікувало нову граничну вартість бензину та дизельного пального, від якої АЗС можуть встановлювати свою націнку.

Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Так, середні розрахункові ціни для бензину наразі становлять 38,97 гривень за літр, для дизельного пального – 39,90 гривень за літр. Таким чином, середня вартість цих видів пального збільшилася на 5,18 грн/літр – для бензину та на 8,98 грн/літр – для дизельного пального відповідно.

Із урахуванням граничних торговельних націнок максимальна ціна на “звичайний” бензин в роздрібних мережах не повинна перевищувати 43,52 грн/л, на “звичайне” дизпальне – 44,90 грн/л.

Зазначимо, востаннє ці дані оновлювалися на початку березня.

Додамо, що Кабмін зовсім нещодавно вніс зміни до формули розрахунку середньої ціни. Зокрема, до неї були включені логістичні та інші витрати мереж АЗС в розмірі 27 дол./т або плюс 66 коп./л (з ПДВ) до вартості бензину і 73 коп./л (з ПДВ) – до ДП. Зокрема, були ухвалені зміни урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 року. Згідно з новою редакцією документа, на період дії карантину встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального (не вище 7 грн/літр) і бензину (не вище 5 грн/літр). Від кінця лютого 2022 року їх знижено до 5 грн/літр та 4,55 грн/літр, відповідно.

За публікаціями у ЗМІ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Френсис Фукуяма: “Подготовка к поражению”.

В национальном роуминге заработал мобильный интернет.