in ,

Російська шахістка Олександра Костенюк пояснила зміну спортивного громадянства

Російська шахістка Олександра Костенюк пояснила зміну спортивного громадянства.

Прекрасна людина, тепер не олосійська шахістка, якою безсовісно всі ці роки користувалася росія…

Російська шахістка Олександра Костенюк пояснила зміну спортивного громадянства.
А тепер вона стала інша шахістка і тепер росіяне не зможуть  безсовісно на ній робити своє ім’я та заробляти. Справедливість перемогла. Нарешті.

А потім… Невже ви не можете бути вищими за ці ваші поняття про чорне і біле? Зміна громадянства – це взагалі формальність. Вона потрібна, щоб я могла безперешкодно займатися спортом. Ну і… звісно, я вас не підтримую. Ви тут творите будь-що, а я тут ні до чого! Але це не означає, що я не люблю свою країну. Це просто ви… дивні якісь.

А, так, вона як Пугачова, між іншим, годувала всю країну… А країна цим і ще її ім’ям безсовісно користувалася! А це неправильно!

Російська шахістка Олександра Костенюк пояснила зміну спортивного громадянства. За її словами, рішення про це вона ухвалила влітку-восени 2022 року.

Вона зізналася, що на той момент «вже не могла більше фізично бути частиною цього». Шахістка пояснила, що коли грала за Росію, держава використовувала її ім’я. Постійно було “російська шахістка”. Коли зараз кажуть “російська шахістка виявилася найкращою”, для мене це звучить нібито як доказ того, що “ось дивіться – ми найкращі, і в спорті теж”.

Ви знаєте, я вже десь це чула. Скільки апломбу, які вони всі як на підбір, – важливі та незамінні, а головне, прекрасні. Як багато вони нам віддали практично безоплатно, і які при цьому ми невдячні і навіть, напевно, жалюгідні темні люди, які нічого не розуміють.

“Вони навіть не здогадуються, як ми тепер і самі мріємо з ними розлучитися. Але, з однією умовою –  без вповзання назад. Ось щоб залізобетонно, щоб назавжди!” – каже Олександра Костенюк.

Її рейтинг станом на березень 2020 року — 2482 (17-те місце у світі, 4-те — серед шахісток Росії).

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Фальшивомонетник “Містер 880” – жива історія…

“Є шанс закінчити це. Російська армія тріщить”: