in

Шахраї продають фальшиві Covid-сертифікати. Обережно!

СБУ викрила групу шахраїв, які продавали фальшиві Covid-сертифікати-1200×800
Один документ коштував 1,6 тисячі гривень
Співробітники служби безпеки ліквідували підпільну мережу з виготовлення фальшивих сертифікатів про вакцинацію від COVID-19. Організаторами були жителі Волинської, Львівської та Чернівецької областей. Про це повідомила прес-служба відомства.

Вартість одного підробленого про володіння приватною власністю становила 1,6 тисячі гривень. Щодня зловмисники виготовляли до 20-ти “документів” в домашній умовах. В одній з областей вони орендували для цього офіс.

Фальшиві сертифікати виготовляли з використанням реквізитів ліцензованих лікарів і медичних установ України, що дозволяло їх власникам безперешкодно перетинати кордон іноземних держав. Зловмисники знаходили замовникам через Інтернет, а готові “документи” надсилали поштою в усі регіони країни.

В ході проведених обшуків за місцем проживання зловмисників та в орендованому офісі правоохоронці вилучили комп’ютери, принтери і мобільні термінали з доказами протиправної діяльності, файли бланків міжнародних свідоцтв про вакцинацію, дублікати печаток медичних установ, а також банківські картки, через які здійснювалися “розрахунки” і інші докази, що підтверджують незаконну діяльність.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Актуальні питання застосування податкових сервісів

“Чорний список” на ринку електроенергії діятиме до 1 березня 2022 року.