in ,

Штаб Катерини Одарченко повідомляє про хід передвиборчих перегонів по 184 округу (Херсонщина)

Прес-служба кандидата у депутати Катерини Одарченко інформує про все можливе для прозорого та об’єктивного освітлення передвиборчого процесу по 184 округу (Херсонщина).

У трійку лідерів перегонів в нас зараз входять: Геннадій Лагута (від партії «Нам тут жити» агромагната, та нинішнього мера Херсону Колихаева), Серій Козир екс-голова ОДА від «Слуг народу», та Катерина Одарченко, яка веде громадську компанію по захисту шкіл і лікарень і вже зібрала 25 тис. підписів під зверненням до уряду.

Однак день тому Геннадій Лагута був назначений губернатором Херсонщини, і на виборах виступить у підтримку Козира. Таким чином, Катерина залишається чи не єдиним сильним кандидатом, що вступить у двобій з представником влади, і експерти розуміють, що день виборів в окрузі буде не менш драматичним ніж попередні вибори у Івано-франківській області.

На тлі численних фактів підкупів виборців, та використання адміністративного ресурсу, ми все ж таки хотіли б мати надію на незалежну позицію медіа. Тому готові всіляко сприяти, та надавати усі необхідні матеріали та коментарі при медійному супроводі процесу.

Будь ласка, якщо вам цікава тема, звертайтесь за телефоном: +380973560408 (Вероніка) чи безпосередньо до Катерини Одарченко: https://www.facebook.com/kateryna.odarchenko

Oбов’язково допоможемо.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Telegram-канал Державної податкової служби України набув статусу верифікованого

Українські військові вперше застосували на Донбасі турецький безпілотник Bayraktar TB-2.