in

Суд вирішує питання про законність тотального крантину

Як повідомила прес-служба Окружного адміністративного суду Києва, протягом чотирьох днів, з 6 по 9 квітня 2020 року, канцелярією цього судового органу зареєстровано 11 позовів до Кабінету міністрів України, предметом яких є оцінка законності положень постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Позивачі просять суд визнати протиправними як окремі пункти зазначеної постанови стосовно заборони регулярних перевезень, відвідування парків, скверів, роботи закладів харчування тощо, так і цілком всю постанову. Наразі суд вирішує питання про відкриття проваджень за вказаними позовами.

Нагадаємо, що оскаржуваною урядовою постановою на території України запроваджено карантин та обмежувальні протиепідеміологічні заходи. В подальшому до згаданого вище нормативно-правового акту було внесено зміни, які ще більш посилювали карантинні обмеження.

Зокрема, з 6 квітня в самоізоляції зобов’язані перебувати всі особи, старші 60 років, люди з підозрою на коронавірус, люди, які контактували з хворими, хворі на COVID-19, які не потребують госпіталізації. Заборонено гуляти в парках, займатися на спортмайданчиках, пересуватися більш ніж по-двоє. На вулиці громадяни мають ходити в масках і обов’язково носити свої документи.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

СБУ накрила нелегальний диспетчерський центр для таксистів

Карантинні новації Мінюсту