in , , ,

Суддю Конституційного Суду України обрали на відповідальну посаду Венеційської Комісії

6 грудня 2023 року Венеційська Комісія на ротаційній основі оновила керівний склад робочих органів на наступний дворічний період.

Члена Венеційської Комісії від України, суддю Конституційного Суду України Сергія Головатого обрано Головою підкомісії з правовладдя («верховенства права»).

Сергій Головатий входив до складу бюро комісії. За досить тривалий час діяльності в межах Венеційської комісії він обіймав різні керівні посади в системі робочих органів комісії: був віцепрезидентом та членом бюро, головою підкомісії з правовладдя («верховенства права»), а також представником Парламентської асамблеї Ради Європи в комісії.

Крім того, у 2016 році за вагомий особистий внесок в роботу Венеційської комісії Сергія Головатого нагороджено спеціальною медаллю Pro Merito («За заслуги»).

Європейська комісія «За демократію через право», відома як Венеційська Комісія, заснована 1990 року, після падіння Берлінського муру як інструмент невідкладної допомоги в конституційному будівництві під час демократичних змін.

З часом вона стала всесвітньо визнаним незалежним міжнародним форумом, який сприяє поширенню Європейської конституційної спадщини, заснованої на тріаді спільних для всієї Європи цінностях – правдивій демократії, правах людини та верховенстві права (правовладді).

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Понад 2 тисячі вантажівок: яка сьогодні ситуація на україно-польському кордоні

Польські перевізники разом з фермерами розпочинають нову блокаду кордону