in , ,

У Мінекономіки розповіли, коли запустять кешбек «Купуй українське»

Міністерство економіки очікує, що оголошена у лютому програма «українського кешбеку» буде запущена до кінця літа. Про це повідомила міністерка Юлія Свириденко під час презентації каталогу виробників української техніки для громад.

«Напевно, ви чули про кешбек для українських товарів. Сподіваюсь, що у липні-серпні має бути запуск. Деталі ми потім розкажемо, але суть в тому, що українці, купуючи українські товари, будуть мати кешбек на свою картку. Це буде збільшувати лояльність до українського бренду і стимулювати українське виробництво», — сказала Свириденко.

Вона повідомила, що в державному бюджеті на 2024 рік передбачено 45 млрд грн для підтримки національного виробника за різними програмами.

Міністерство має три основні цілі для цих програм: розвиток виробництва шляхом стимулювання попиту, інвестування в реальний сектор економіки та збільшення експорту несировинної продукції.

Система кешбеку може стати вигідною для всіх сторін: споживачі отримують знижки та винагороди за свої витрати, бізнеси збільшують свій обіг та лояльність клієнтів, а також ініціатива може сприяти розвитку економіки шляхом стимулювання споживчих витрат.

Втім, її успішна реалізація залежатиме від чіткого виконання запланованих механізмів, ефективного фінансування.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Жінка хотіла отримати «єДопомогу», але втратила величезну суму власних грошей

Суд розглядав справу за конституційною скаргою Володимира Падєріна, який оспорює окремий припис Закону України „Про вищу освіту“