in ,

У МОН повідомили, чи скасують в Україні заочну освіту

Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий повідомив, що заочну форму навчання скасовувати поки що не будуть. Він зазначив, що МОН вислухало всі аргументи громадян та депутатів, проте цей пункт залишили на доопрацювання.

Про це очільник освітнього відомства повідомив у Facebook. Лісовий додав, що в Міносвіти ставлять за мету трансформувати цю форму навчання, аби вона стала більш якісною.

«Щодо заочної форми, навколо якої точилася найбільш запекла дискусія. Ми почули всі аргументи громадськості та депутатів – нині про її скасування не йдеться. Натомість ставимо перед собою завдання трансформувати цю форму навчання у такий спосіб, аби це дійсно було про якість», – зазначив міністр освіти.

МОН зазначило, що наразі зберігатимуться попередні умови здобуття освіти і продовжуватиметься набір на заочну форму, як і до цього. Пункт щодо її трансформації залишили на доопрацювання до другого читання. Тож освітнє відомство разом з депутатами мають сформувати поправки, які дадуть змогу модернізувати застарілий напрямок здобуття вищої освіти.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Обережно: на ринках та на прилавках українських супермаркетів можуть продаватися отруйні мандарини

Гучних викриттів корупційних схем буде більше: НАБУ та Міноборони США посилюють співпрацю