in

У росіян при в’їзді в Україну братимуть відбитки пальців

Державна прикордонна служба України встановить у пунктах пропуску на кордоні з РФ додаткове обладнання для в’їзду громадян РФ за біометричними паспортами, а також відбору в них біометричних даних.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов на брифінгу після відкриття нового відділу прикордонної служби в Харківській області.

«Необхідно ще технічне обладнання, щоб не створювати черг на кордоні, бо не вистачає технічних засобів, щоб на 100% забезпечити це завдання. Але прикордонники над цим працюють формально вже готові приступати до цієї процедури», — сказав О. Турчинов.

Він наголосив, що розглядає введення в’їзду за біометричними паспортами як тимчасовий захід, до введення візового режиму з Росією. «Аби забезпечити пропуск за біометричними паспортами, доки уряд визначається із введенням візового режиму, під час перетину кордону будь-яким росіянином брати в нього ідентифікаційні ознаки (або відбитки пальців, або сітківку ока), така робота триває. Сподіваюся, уряд фінансово підтримає цю ініціативу, яка дасть результат, ми вважаємо протягом місяця, якщо буде необхідне фінансування», — підкреслив секретар ВРУ.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Парламент мусить змінити законопроект про Конституційний Суд

Реформа примусового виконання рішень крізь призму досвіду Франції