in

У Саудівській Аравії через корупцію затримано принців

Саудівською Аравією прокотилася хвиля масових арештів. За підозрою в корупції затримано принців, у тому числі мільярдерів, а також діючих та колишніх міністрів.

Так, за корупцію затримано 11 принців, включаючи декількох мільярдерів, четверо міністрів, 34 колишніх міністрів, повідомляє саудівський телеканал Al Arabiya.

Серед затриманих — принц-мільярдер аль Валід бін Таляль. Його статки в 2016 році Forbes оцінив в 17 млрд дол., принц посів 41-ше місце в списку найбагатших людей планети. Аль Валід бін Таляль, якого називають арабським «Уорреном Баффетом», є найбільшим акціонером американської Citigroup та другим акціонером кінокомпанії 21st Century Fox.

Також затриманий засновник конгломерату Dallah al Baraka Group Салех Абдулла Камель, статки якого Forbes в 2016 році оцінив у 2 млрд дол. Ще один затриманий — глава правління Middle East Broadcasting Center Валід бін Ібрагім аль-Ібрагім. У 2012 році його статки оцінювалися в 10 млрд дол.

Затримання відбулися за розпорядженням нового антикорупційного комітету на чолі з наслідним принцом Мохаммедом бін Салманом, який має зійти на трон наступного року.

Декрет про створення антикорупційного комітету король Саудівської Аравії підписав за декілька годин до арештів. До комітету увійшли секретар комісії моніторингу і розслідувань, глава спецслужб, генеральний прокурор, глава Генерального бюро аудиту, секретар національного антикорупційного агентства.

Джерело: Ракурс

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

У Британії пройдуть дебати щодо Голодомору в Україні

Реформи наосліп, або Децентралізація як дезорієнтація