in ,

Україна – єдина країна в світі, яка підняла тарифи під час карантину

 

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив економічний експерт Юрій Атаманюк. Він зазначив, що свідченням перемоги олігархів над українським народом є підвищення тарифів на комунальні послуги під час важкого часу для населення – пандемії коронавірусу.  “Всі генерації, які надають нам тарифи, вони є власністю зрозумілих і відомих всім олігархів, які контролюють в тому числі групи впливу у парламенті, які у свою чергу призначають своїх міністрів”, – сказав експерт. Ба більше, додав Юрій Атаманюк, Україна – єдина країна у світі, яка під час карантину підняла тарифи для населення.”Знаєте, от багато хто говорить, що у нас немає грошей і нас не можна порівнювати з Німеччиною чи Америкою. Але я не порівнюю. Я порівнюю з Грузією, яка є біднішою, ніж Україна, уряд якої взяв на себе всі комунальні платежі під час карантину та оплатив за людей, зокрема, до 200 кубів газу та 200 кіловат електроенергії”, – акцентував економіст й додав, що окрім Грузії є одна бідна країна – Киргизстан, де також громадянам компенсували компослуги під час локдауну.

Нагадаємо, раніше журналіст Сергій Лямець заявив, що в 2021 році на українців чекає гарантоване подорожчання електроенергії вдвічі або навіть вчетверо.

Також повідомляли, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підвищити тариф в середньому на 80%.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Здоров’я. Covid-19 в Україні: за добу одужує більше, як захворює

Ставки ЄСВ, ПДФО, ПДВ та військового збору в 2021 році