in , ,

Українська Лара Крофт

Ось уже понад шість місяців українці стоять на захисті своєї країни. При цьому, як ти, напевно, міг помітити, у лавах Збройних сил присутні не лише загартовані в боях чоловіки.

МЕРЕЖА ПОКОРЕНА КРАСНОЮ УКРАЇНСЬКОЇ ЛАРИ КРОФТ, ЩО ЗАХИЩУЄ БАТЬКІВЩИНУ НАРІВНІ З ДОСВІДНИМИ БІЙЦЯМИархів
Наприклад, серед захисників батьківщини є українська Лара Крофт, як її називають користувачі Мережі. Чим займається 23-річна Олександра і що змусило її піти на фронт, ти дізнаєшся разом з нами в найближчі кілька хвилин.

Українська Лара Крофт

Як з’ясувалося, 23-річна Олександра ще три роки тому почала готуватись до війни України проти Російської Федерації. «Я довго вчилася і, як би цинічно не звучало, чекала на це. Що швидше почнемо, то швидше закінчимо», — зізналася в інтерв’ю українська Лара Крофт. У результаті, розмістивши своїх домашніх вихованців по знайомих, Олександра приєдналася до своїх побратимів по службі вже 28 лютого.

До речі, порівняння з героїнею Анджеліни Джолі зовсім не дивно. Адже, як ти можеш помітити за фотографіями 23-річної учасниці медичного батальйону «Госпітальєри», саме цей образ і спадає першим на думку. Більше того, із голлівудською актрисою схожі й риси обличчя мужньої українки.

Що цікаво, офіційно українська Лара Крофт служить на посаді стрільця. Проте, за словами самої Олександри, спектр її роботи ширший. Так, наприклад, це може бути і медицина, і канцелярія. Адже, як зізнається 23-річна українка, має багато специфічних знань і навичок.

До речі, незважаючи на те, що Олександра щодня ризикує своїм життям у боротьбі за свободу та незалежність батьківщини, для неї створює труднощі зовсім не відсутність комфортних умов. «Мене це не напружує. Це війна. Потрібно бути готовим до всього. Єдині складнощі — це переживання мами та загибель друзів», — нарікає українка.

Майбутнє України

Проте водночас саме друзі, яких українська Лара Крофт називає своїм головним скарбом, вражають її та дарують надію на світле майбутнє. Адже, як зізналася Олександра, навіть після серйозних поранень вони знову повертаються на фронт. Так, наприклад, одна з її подруг щодня працює під обстрілами у Миколаєві, щоб заробити дружину на бронежилет.

Більше того, один із побратимів українки забирає з позицій кішок, щоб знайти їм будинок. «Такі наші люди. І ці люди – обличчя України. За ними наше найкраще та сильне майбутнє», — упевнена 23-річна українська Лара Крофт. При цьому не дають їй пасти духом і найменші громадяни країни. Адже саме в них закладено майбутнє суверенної держави та її багатовікової спадщини.

«Мені ніщо не рве душу так, як українські діти, які гинуть і страждають через цю війну. Коли я бачу, як наші діти плачуть, у мене розривається серце. І ні про який внутрішній надлом там не йдеться. Ми зобов’язані зробити все для того, щоб наші діти жили під мирним небом, у вільній та незалежній Україні, любили це життя і лише з підручників історії знали про те, що таке війна», — переконана Олександра.

І, звичайно ж, 23-річна українська Лара Крофт впевнена, що на Україну чекає велике і світле майбутнє в різних сферах. Однак це зовсім не означає, що потрібно скласти руки і чекати на нього. «Для цього ще чекає багато труднощів та боротьби. Не варто забувати, що легко і безкоштовно дістається лише рабство. Тому велика ймовірність, що незалежність України намагатимуться відібрати ще неодноразово».

/КР:/
Яка розумна та мужня та красива дівчина!/

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Том Купер: ВІЙНА В УКРАЇНІ 2-3 ВЕРЕСНЯ 2022

Київські петиції – моменти із життя столиці