in , ,

В державі забезпечено функціонування Державного реєстру пошкодженого та знищеного майна

ВІйна – це в першу чергу широкомасштабна, значне руйнування об’єктів інфраструктури.

В державі забезпечено функціонування Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації (далі – Реєстр пошкодженого та знищеного майна).

Об’єктами Реєстру є інформація, зокрема, про осіб, майно яких пошкоджено або знищено; пошкоджене та знищене майно; матеріальна шкода (у тому числі збитки), завдана внаслідок пошкодження та знищення майна.

При цьому внесення такого інформаційного повідомлення здійснюється незалежно від місця проживання чи перебування фізичної особи або місцезнаходження юридичної особи, зокрема та не виключно, через нотаріусів.

Користувачі та/або відповідальні посадові особи таких користувачів отримують доступ до електронного кабінету користувача після проходження процедури електронної ідентифікації та автентифікації з використанням інтегрованої системи електронної ідентифікації, визначених положеннями Порядку ведення Державного реєстру майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2023 № 624, постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 326 «Про затвердження Порядку визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації, постанови Кабінету Міністрів України від 26 березня 2022 року № 380 «Про збір, обробку та облік інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації».

За підключення, доступ, а також внесення відомостей до Реєстру пошкодженого та знищеного майна і користування ним плата не стягується.

Для роботи з  Реєстром пошкодженого та знищеного майна, зокрема, нотаріусам, необхідно заповнити заяву (https://npu.ua/wp-content/uploads/2023/12/rpzm_lyst.docx) та таблицю (https://npu.ua/wp-content/uploads/2023/12/rpzm_shablon.xlsx), додавши копію свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

Заяву в електронному вигляді необхідно підписати кваліфікованим електронним підписом та направити на електронну пошту: rpzm@renovation.gov.ua.

Заяву в паперовому вигляді необхідно направити на адресу: 03150, м. Київ, вул. Ділова, 24, попередньо завіривши копію свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю та підписавши власноруч заяву.

Підкреслимо, що як для приватних так і державних нотаріусів, процедура підключення до Реєстру пошкодженого та знищеного майна є однаковою.

Контакти технічної підтримки: reestr-support@renovation.gov.ua, 073 328-77-73

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Збирався за кордон: ДБР в Одесі затримало сина скандального бізнесмена Гринкевича

Незгода з визначенням контролюючого органу…