in ,

В Івано-Франківську працівник ТЦК продав своєму знайомому «бойову повістку» за $500

В Івано-Франківську майор продав «бойову повістку» за 500 доларів, щоб її власник міг спокійно пересуватись територією Прикарпаття.

Про це йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду, опублікованому у Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає Укрінформ.

«Старший офіцер … майор .. , будучи військовою службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями та функціями представника влади, діючи умисно…. з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, використовуючи умови введеного в Україні воєнного стану …. одержав 17 січня 2024 року о 10 год. 47 хв. неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США …за видачу повістки про відправку (так званої «бойової повістки») на ім`я його товариша, за допомогою якої останній міг вільно пересуватися територією Івано-Франківської області», – йдеться у вироку Івано-Франківського міського суду.

Тут зауважили, що у разі зупинення військовозобов’язаного з такою повісткою, працівники ТЦК та СП не будуть виписувати йому інших повісток.

Зазначається, що обвинувачений, маючи безпосередній доступ до бланків повісток, організував внесення неправдивих відомостей до офіційного бланку повістки на відправку, підписаної начальником даного центру та посвідченої гербовою печаткою вказаного центру.

Зважаючи на те, що військовий визнав свою провину, йому дозволили укласти угоду про визнання винуватості.

«Суд ухвалив … визнати винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 27 ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України та призначити йому покарання», – йдеться у вироку суду.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Діти, які народилися на засланні і проживали однією сім’єю з репресованою особою, яку згодом було реабілітовано, мають право на підвищення пенсії – КАС ВС

Попри 10-годинні знеструмлення у Києві, державні органи продовжують закуповувати кондиціонери