in ,

Вагома точка зору: але чого більше політичних чи правових думок

Змушена відреагувати на заяви пустодзвонів про те, що путін напав на нас через норму в Конституції про курс на НАТО. Також сьогодні дехто пригрозив патріотам відповідальністю за критику влади за законами воєнного часу і звинуватив у війні тих, хто вніс інтеграцію в Північноатлантичний альянс у Основний Закон.
‼️Нагадую людям, в яких із пам’яті вилетіли 8 років війни, що путін напав у 2014 році, коли ми були нейтральними! Тоді він окупував Крим і почав бійню на Донбасі.
Інтеграція в НАТО як остаточний цивілізаційний вибір суспільства стала якраз ВІДПОВІДДЮ на цю агресію. Це питання ОБОРОНИ, а не нападу на росію, як стверджує путін. Хайпери на крові нестимуть відповідальність за просування наративів путіна і провал підготовки до війни. Відсутність у ЗСУ достатньої кількості бодай бронежилетів і джгутів, які зараз шукаємо по всьому світу, – це…….., панове, поговоримо після перемоги.
‼️Ці говоруни допомагають убивці виправдовувати аргесію міфічною загрозою від України. Це московський порядок денний із примушення нас до нейтрального статусу, що є підготовкою до капітуляції. Зверніть увагу, такі розмови почалися саме тоді, коли Україна сильна, як ніколи, а росія, як ніколи, слабка; коли час на нашому боці; коли із Заходу, який ще вчора дехто поливав брудом, до нас іде безпрецедентна військова допомога; коли ми за підтримки всього світу вперше за кілька століть маємо історичний шанс покінчити з російською армією та економікою. Єдиний вихід зараз для кремля – підірвати нас зсередини, переконати здатися тоді, коли перемога найближче.
?Так, щодня гинуть люди, путін руйнує країну, але він не перестане цього робити, якщо ми почнемо виконувати його забаганки. Його мета – знищення України. Єдиний наш вихід – битися до перемоги.
‼️Я свідома, що кожен день війни – це нові смерті. Але якщо ми зараз здамося, то передамо це горе і у спадок нашим дітям. Я хочу закрити цей історичний гештальт зараз і не дати росії можливості перегрупуватися для потужнішого нападу згодом, перед яким ми можемо вже не встояти!
❗️Тому люди, які в такий момент при владі, – будьте відповідальними і готовими виконати обов’язок, покладений на вас долею. Просто не втекти – це ще не героїзм. Ми теж нікуди не тікали в 2014, коли армії майже не існувало.
А от про відмову від реальності аж до 24.02.22 теж після перемоги поговоримо.
‼️Не змарнуйте цей шанс на перемогу, якого в нас більше може не бути!
P.S. ⚠️І не пустомелям робити закиди будь-кому з нас, щодо того, що саме ми 24/7, незалежно від політичної приналежності, робимо для захисту країни і перемоги у Вітчизняній Визвольній війні.
Ivanna Klympush-Tsintsadze

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Запущено чат-бот для месенджерів Viber, Telegram, який дозволяє фіксувати злочини проти людяності з боку Російської Федерації під час війни в Україні.

Как прожить тяжкие времена…