in ,

Ветерани та їхні родини можуть отримати 1,5 млн грн на власний бізнес

Український ветеранський фонд Мінветеранів почав відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу “Варто почати власну справу”. Про це повідомила пресслужба Фонду.

За умовами конкурсу, на започаткування чи розвиток власної справи можна отримати від 500 тис. до 1,5 млн гривень.Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
  • дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

Приймання заявок триватиме з 6 до 18 березня 2024 року.

У Фонді зазначають, що всі запитання та уточнення щодо поданого аплікаційного пакета можна надсилати на пошту з обов’язковим зазначенням теми листа “Варто почати власну справу” та номеру заявки. У іншому разі лист може бути не розглянутий відповідальним підрозділом Фонду.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

🌷 Можливості для українців від країн ЄС (🌷 Можливості для українців від країни ЄС)

На Закарпатті лікар-маніяк гвалтував своїх пацієнтів під дією психотропів: подробиці