in , ,

Війна в Україні, 1 листопада 2023 р.: Натиск на Авдіївку

Війна в Україні, 1 листопада 2023 р.: Натиск на Авдіївку
Всім привіт!

Для «кінця дня», а також тому, що німецькі ЗМІ тим часом перевантажуються між оголошенням війни в Україні другорядною порівняно з Ізраїлем та майже скаргами на перекидання 47-го хутра, оснащеного «Леопардом-2». у районі Авдіївки, щодо коротка інформація про ситуацію у районі Авдіївки.

Останні три-чотири дні ВРРФ проводять тактичну реорганізацію своїх підрозділів у цьому районі, перш ніж повернутися до наступальних дій. Подумайте, я вже згадував, що 114-а ОМСБр була посилена 277-м стрілецьким полком, а тим часом туди надійшли і частини 15-ї ОМСБр. Крім того, залучено ще дві бригади, у тому числі 21-а та 55-а ОМСБр. Вони намагаються досягти прориву у напрямку Степнового. У тилу готують 90-у танкову дивізію.

Тобто це лише частина історії: найважливіша новина полягає в тому, що з 30 жовтня Кістоун Копс намагаються імітувати дії ПВК Вагнера в районі Бахмута минулої зими. Вони повернули частини колишніх частин Вагнера назад на фронт і тепер об’єднують їх із загонами «Шторм-Z»: ув’язненими, погано навченими, неадекватно одягненими, які отримали зброю, а потім відправленими в атаки без належної авіаційної чи артилерійської підтримки.

Звичайно, некомпетентність російських командирів на тактичному рівні тим часом досягає такого низького рівня, що всіма підрозділами «керують за допомогою пульта» генерали зі штабів, що знаходяться далеко від лінії фронту, очевидно: безпосередньо «Кістоун Копс» у Москві. Ці накази включають докладні інструкції про маршрути та методи атак. Без достатньої розвідки чи взаємної підтримки між різними підрозділами.

Жодних кроків щодо виведення поранених з поля бою не робиться (що ще більше збільшує кількість російських втрат), і що б не робили щодо цього різні підрозділи – цьому постійно заважає українська артилерія, яка поки що домінує на цьому полі бою. Як наслідок – так, втрати росіян регулярно досягають 60-70% задіяного особового складу.

АЛЕ, не помиляйтеся: тактика проведення таких – дезорганізованих, погано спланованих та заснованих на абсолютно нереалістичних припущеннях – атак теж дає свої результати. Слід мати на увазі, що вбивство, скажімо, 70 зі 100 в’язнів, які напали на російських, не тільки потребують боєприпасів і часу, а й стомлює українські війська. І тоді не тільки ще 30 людей все ще живі, а й росіяни відразу відправляють ще 100 у нову атаку… Як уже оцінювалося в моєму останньому оновленні і згадувалося вище: ось де тільки перевага української артилерії може мати значення. ….поки він отримує достатньо боєприпасів…

Крім того, поки російська артилерія виходить з ладу, її поступово замінює величезну кількість FPV. Більше того, оператори російських FPV стають дедалі кращими. За останні кілька днів вони підбили як мінімум по два «Леопарди-2» та Т-64, як мінімум один «Бредлі» та близько десятка іншої бронетехніки ЗСУ.
Саме таким чином росіяни до вчорашнього дня захопили не тільки відвал, а й більшу частину території на північ від нього, вздовж східної сторони залізничного насипу. Сьогодні вранці стало відомо, що їм вдалося перетнути залізницю та атакувати прямо Степове. Вони також знаходяться неподалік Авдіївського коксохімічного заводу, але ще не всередині нього: напади майже нещадні, і незалежно від того, скільки жертв вони понесуть і як часто їм доведеться відступати, росіяни все одно приходять у величезних кількостях.
Ось і все про північний фланг (в основному його займають 1-й танковий, 47-й і 59-й хутро).
Південний фланг (53-е хутро та 110-а територіальна оборона) тримається трохи краще. Їм це трохи простіше, бо відправні точки для російських наступів (насамперед район Піски) перебувають у межах досяжності української артилерії.
Саме тому українці провели серію атак РСЗВ/HIMAS на кілька російських складів палива та постачання далеко за лінією фронту між Луганськом та Донецьком. Один із них також знищив батальйон 1251-го мср із Чувашії, який перебував у процесі перекидання на фронт, і втратив від 47 до 120 убитих і вбитих.
Підсумок: майте на увазі, це тільки початок битви. Треба очікувати, що справи стануть набагато гіршими – настільки, що деякі українці вже запитують, чи зможуть вони взагалі втримати Авдіївку.
Але гей: Україна має другорядний пріоритет порівняно з Ізраїлем…

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні збираються реформувати військкомати

Куди звертатися, коли відмовляють у виписуванні рецепта за програмою «Доступні ліки»