in ,

Влада взялася за секонд-хенди: що ставлять за мету

У Державній податковій службі повідомили про значні порушення, пов’язані із ввезенням секонд-хенду в Україну та його подальшою реалізацією. Про це розповів голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

З його слів, штурми магазинів секонд-хенду здоровими молодими людьми стали “візитною карткою” цього бізнесу. Вони прагнуть придбати неврахований товар за готівку з метою подальшого перепродажу.

“Імпортери секонд-хенду занижують вартість товару при ввезенні, а потім через фіктивні угоди реалізують неоплачений ПДВ на “чорному” ринку. Це дозволяє іншим учасникам схем уникати сплати податку або навіть вимагати його відшкодування”, – розповів Гетьманцев.

Наприклад, у квітні ТОВ “Е-А” ввезло сумки за ціною в 11,3 раза нижче за митну вартість, а одяг – у 4,2 раза дешевше. При цьому податкове навантаження компанії склало 0%.

“Дії ДПС у цьому випадку запобігли поширенню схемного кредиту на 35,2 млн грн. Матеріали передано до Бюро економічної безпеки. Загалом з вересня минулого року завдяки спільному аналітичному кабінету Державної міграційної служби та Державної прикордонної служби вдалося запобігти розповсюдженню ризикового податкового кредиту на суму 9 млрд грн”, – сказав голова податкового комітету.

Гетьманцев також повідомив, що окрема стаття доходів злочинців складає маскування під секонд-хенд привезених брендових речей.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Літо може стати катастрофічним для України на полі бою: прогноз аналітика у The New Yorker

Жінка хотіла отримати «єДопомогу», але втратила величезну суму власних грошей