in

Януковича кличуть у суд виступити з останнім словом

Оболонський райсуд Києва викликає екс-президента Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду, повідомив головуючий суддя Владислав Дев’ятко.

За його словами, суд неодноразово викликав Януковича для участі в судовому засіданні як шляхом публікації повідомлень, так і за допомогою листів поштою за всіма відомими адресами його можливого проживання, в тому числі і в РФ. Разом із тим В. Дев’ятко наголосив, що згідно із законом Янукович мав виступити зі своєю останньою промовою перед заявами захисників, але не зробив цього. «Суд повідомляє, що попри будь-які заяви сторони захисту, як до цього, так і в останньому засіданні, попри будь-які дії сторони захисту, які судом були констатовані як зловживання правом на захист, суд завжди стояв на позиції забезпечення всіх прав обвинуваченого Януковича Віктора Федоровича», — сказав головуючий суддя, додавши, що тому суд знову викличе президента-втікача на засідання і надасть йому право виступити з останнім словом, у тому числі, шляхом відеоконференції, але без залучення компетентних органів РФ.

Як було зхаявлено, Януковича чекають 12 жовтня о десятій ранку. Також у суді повідомили, що захисники мають завершити свої дебатні промови з 1 по 10 жовтня.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Держбюджет-2019 заморозив підвищення зарплат для суддів

Парламент хоче повернути слідчим право призначати експертизи без суду