in ,

Європарламент підтримує європейським прагненням України.

Європарламент підтримує європейським прагненням України. Тут заявили, що час вступу до ЄС залежить від самої України.

Про це йдеться у листі євродепутатів з “Групи друзів України у Європарламенті”, який є відповіддю на заяви президентки Естонії Керсті Кальюлайд, яка висловилась про не менше ніж 20 років очикувань України до ступу в ЄС. Її заява шокувала учасників Кримської платформи.

Євродепутати зазначили, що критерії членства в ЄС лишаються незмінними.

“Нові члени повинні керуватися політичними цінностями ЄС, принципами єдиного економічного ринку та відповідати правовим питанням ЄС”, – йдеться у листі.

Євродепутати нагадали, що прагнення України до членства в Європейському Союзі в останні роки формуються Угодою про асоціацію та Угодою про вільну торгівлю.

“Зрозуміло, що Україні спочатку доведеться повністю реалізувати Угоду про асоціацію, і це шлях до Європейського Союзу. Це перш за все процес реформ у багатьох сферах, і, схоже, Україна погоджується, що вони, ці реформи є  незамінні. Це реформи в політичній, правовій системі, різних державних та економічних сферах. Боротьба з корупцією в українських судах та державному управлінні залишається центральним завданням, яке необхідно виконати. Україна – на шляху реформ, досягнення радують, і ми сподіваємось на подальший прогрес”, – заявили в Європарламенті.

“Зрозуміло, що поряд із плануванням реформ закономірно виникає питання: коли? Коли Україна може очікувати повноправного членства в ЄС? Відповідь на це питання багато в чому залежить від країни, яка прагне вибрати найкращий для себе графік, виходячи з темпу та результатів реформ та прогресу”, – зазначається у листі.

Нагадаємо, в інтерв’ю “Європейській правді” президентка Естонії Керсті Кальюлайд висловила думку, що Україні, Молдові та Грузії необхідно “ще з 20 років” для досягнення критеріїв, необхідних для вступу у ЄС, а передумовою вступу до НАТО є повернення контролю над всіма окупованими територіями.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Національної стратегії у сфері прав людини: питання впровадження в політичне та правове життя.

Економічна інтеграції з ЄС вимагає встановлення зрозумілих митних правил і процедур.