in ,

Знімають телефони нардепів: Арахамія розповів, чому журналістів не пускають у Раду

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не підтримав допуск журналістів до Ради, бо вони потужними фотокамерами знімають приватні листування нардепів. Про це повідомляє ua.news.

На цю тему Арахамія вів розмову в ефірі «Теми з Наталією Мосейчук». Також він переконує, що заборона для ЗМІ відвідувати засідання Верховної Ради насамперед заради безпеки самих журналістів.

«Завжди там розвідка щось… Що Верховна Рада та урядовий квартал можуть бути ймовірною ціллю. Воно зараз смішно… Нам журналісти кажуть – це відмазка. А ми говоримо – ми ж зробили окремий прес-центр, туди ходять депутати, дають усі необхідні коментарі», – пояснює свою позицію Арахамія.

Проти допуску журналістів до парламенту через загрозу обстрілу виступив і голова апарату Ради.

«Знімуть журналісти, як хтось обирає собі особняк – і це зашкодить загальному процесу», – додав присутній на ефірі голова Миколаївської ОВА Кім.

Арахамія підтримав його та поскаржився на методи роботи журналістів, які фотографували приватні листування нардепів.

«Ми ж довели до абсурду! Коли з такими апаратами заходять і просто сидять і дивляться в телефон тобі. Ти сидиш 8 годин на цій роботі. А там немає вентиляції в цьому залі. Там жахлива обстановка», – нарік він.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На фронті на всіх напрямках різко загострилася ситуація