in , ,

Зїзд представників юридичних вищих навчальних закладів не визначив своїх членів Вищої Ради правосуддя.

Секретаріат Вищої ради правосуддя повідомляє про завершення прийому документів від кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя для обрання З’їздом представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, який відбувся  10 грудня 2021 року. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Відповідно до частини шостої статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» оприлюднюємо перелік кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя від З’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ:

1. ОРЕЛ Лілія Василівна

2. ГРАБОВСЬКА Оксана Олександрівна

3. МОСКВИЧ Лідія Миколаївна

4. ХАВРОНЮК Микола Іванович

5. ЯРОЦЬКИЙ Віталій Леонідович

6. ЮЛДАШЕВ Сергій Олексійович

7. ЛУК’ЯНОВ Дмитро Васильович

8. ГОРОХ Олексій Петрович

9. МЕЛЕНКО Сергій Гаврилович

Документи кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя є в наявності.

Перелік кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя опубліковано у газеті «Голос України».

Відповідно до частини сьомої статті 9 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» секретаріат Вищої ради правосуддя забезпечує проведення спеціальної перевірки щодо кандидатів на посади членів Вищої ради правосуддя відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та передає органу, який скликає відповідний з’їзд або конференцію, та Етичній раді висновок про результати спеціальної перевірки кандидата на посаду члена Вищої ради правосуддя, а також висновок про відповідність кандидата та його документів вимогам, встановленим Законом «Про вищу раду правосуддя».

Місцем проведення з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ визначено Національну академію правових наук України за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 70

Раніше було відомо, що 4 листопада Рада суддів України визначила, дату провнедення XIX з’їзду суддів у Києві 22-23 грудня 2021 року. Про те також стало відомо, що він буде перенесений на невизначений термін.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Деякі деталі “Про Державний бюджет України на 2022 рік”. За нього проголосували 268 народних обранців, ще близько 100 осіб новий держбюджет так чи інакше не підтримали.

Заметка о прослушке телефонов.