in , , ,

85 тисяч доларів за оренду землі: завершено слідство стосовно нардепа і спільника

НАБУ і САП завершили розслідування у справі стосовно чинного народного депутата України та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди у сумі 85 тис. дол. США.

За даними слідства, народний обранець (одночасно – голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України, фракція “Слуга народу”) запропонував підприємцю отримати під обробіток землю, яка перебувала у постійному користуванні держпідприємств. За кожен гектар землі та неперешкоджання своїй діяльності аграрій мав надати 130 доларів США.

У результаті досягнутих домовленостей, за надання для обробітку земель площею 1700 га одного з державних підприємств сума неправомірної вигоди становила 221 тис. дол. США. З них 85 тис. дол. США підприємець мав передати авансом до початку обробітку.

Під час передачі цих коштів нардепа і двох його спільників викрили «на гарячому». Того ж дня йому повідомили про підозру. Матеріали стосовно іншого спільника, який на даний час перебуває у розшуку, виділені в окреме провадження. Розслідування вказаних фактів розпочато за заявою підприємця.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні запустять сервіс Дія.Офіс для посадовців: які його функції

В рф винесено перший вирок російським офіцерам, які не запобігли удару українських військ