in , , , ,

Генасамблея проголосувала за довгоочікувану резолюцію. Компенсаційний механізм підтримано більшістю голосів!

Генасамблея проголосувала за довгоочікувану резолюцію. Компенсаційний механізм підтримано більшістю голосів!
Нарешті колосальна робота великої кількості фахівців отримала результат, який виборювала від початку війни. Саме тоді було створено робочу групу (@reparationgroup) та розпочалася робота 24/7.
Що для нас означає резолюція ООН: країни, в яких знаходяться заарештовані активи рф, мають тепер юридично обґрунтоване рішення та зможуть перейти від дискусій до дій щодо старту роботи міжнародного компенсаційного механізму. Україна запропонує їм скласти міжнародний Договір по притягненню рф до відповідальності та відшкодування завданих агресією рф збитків.
Дякую країнам ООН за підтримку України! Дякую Андрій Єрмак за координацію роботи групи і потужну комунікацію з країнам-партнерам. Дякую Постійному представництву України при ООН за титанічну роботу та особисто Sergíy Kyslytsya. Дякую @reparationgroup, дипкорпусу, всім причетним.
Так, ми на довгому та складному шляху, але він однозначно розпочався! Markiyan Kliuchkovskyi, Iryna Kiryeyeva, сил нам та вдачі!
На зображенні може бути: текст «HALL (GENERAL ASSEMBLY HALL) General Assembly:11th Emergency Special Session (resumed) Vote Name: Item Draft resolution A/ES-11/L.6 Furtherance of remedy and reparation for aggression against Ukraine Yes No Abstain 14 Vote Time: 11/14/2022 1:18:17 PM AFGHANISTAN ALBANIA DOMINICAN REPUBLIC LIECHTENSTEN LITHUANIA PRINCIPE BAHRAIN BANGLADESH SEYCHELLES ISLANDS AURITANIA GEORGIA BENIN ISLANDS MONGOLIA SUDAN HERZEGOVINA DARUSSALAM ASO REPUBLIC FRICAN MACEDONIA TOBAGO GUINEA COTEDIOIRE EMIRATES KYRGYZSTAN TANZANIA REMOCLIATFRE DEMOCRATICREPUBLICOFTHE MOLDOVA FEDERATION LIBERIA A KITTA ZAMBIA ZIMBABWE EVIS GRENADINES AND THE»
Денис Бугай, Оксана Щербанюк и ещё 210
Комментарии: 29
Поделились: 33
Нравится

Комментировать
Поделиться

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Криму шириться страх Удари безпілотників і незрозумілі вибухи змушують підконтрольну Москві адміністрацію закликати громадян полювати на можливих диверсантів

Принцип юридичної визначеності в практиці Верховного Суду