in

Голову Державної судової адміністрації Сальнікова звільнили з посади

Сьогодні, 7 грудня 2023 року, Вища рада правосуддя вирішила притягнути Голову Державної судової адміністрації України Олексія Сальнікова до дисциплінарної відповідальності у виді звільнення з посади державної служби.

Рішення прийнято на підставі відповідної пропозиції Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя з висновком про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 65 Закону України «Про державну службу» – порушення Присяги державного службовця.

Як зазначено в пропозиції, порушення Присяги державного службовця полягало у протиправних діях щодо використання статусу державного службовця, який займає посаду державної служби категорії «А» в системі правосуддя, в неправомірних приватних інтересах інших осіб, що створює конфлікт між приватними та публічними інтересами, суперечить покладеним на держслужбовця службовим обов’язкам, підриває довіру до нього як до носія влади і до посади Голови ДСА України та призводить до тяжких наслідків у вигляді приниження авторитету ДСА України, як державного органу в системі правосуддя та державних органів загалом.

Вища рада правосуддя вважає обґрунтованим висновок Комісії про наявність у діях Голови ДСА України Сальнікова О.О. складу вказаного дисциплінарного проступку.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Прорив кордону: заблоковані у Польщі вантажівки вирішили повертати в Україну незвичайним шляхом (відео)

На польсько-українському кордоні погіршується ситуація: рух вантажівок блокують на чотирьох пунктах