in , ,

На польсько-українському кордоні погіршується ситуація: рух вантажівок блокують на чотирьох пунктах

На польсько-українському кордоні перебуває близько 3300 вантажівок, триває блокування руху на чотирьох пунктах пропуску.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив речник Держприкордонслужби Андрій Демченко.

«На жаль, ситуація на українському-польському кордоні з пропуском вантажівок практично не змінюється. Блокування руху на 4 напрямках продовжується. Станом на сьогоднішній ранок, за інформацією польських колег, в чергах на території Польщі в бік України перебуває близько 3300 вантажівок», – розповів Демченко.

За його словами, найбільше вантажівок стоїть навпроти пункту пропуску «Шегині» – 1200 і пункту пропуску «Рава-Руська» – близько 850. На інших напрямках, зауважив він, також є черги, вони трохи менші.

Найбільш ускладений рух фіксується і надалі в напрямку «Ягодин» і «Рава-Руська». Інтенсивніший рух фіксується на напрямку «Краківець», але тієї інтенсивності, як це було до 6 листопада, немає.

«Якщо раніше через пункт пропуску «Ягодин» щодоби перетинало 1200-1300 вантажівок у два боки, то за минулу добу там фіксувалось на перетині кордону лише 160 вантажних транспортних засобів», – наголосив речник ДПСУ.

За його словами, через кордон польські блокувальники пропускають гуманітарні і ще деякі важливі вантажі, але сказати, що усі вони можуть безперешкодно перетнути кордон, не можна.

Андрій Демченко зазначив, що перемовини з польською стороною продовжуються.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Голову Державної судової адміністрації Сальнікова звільнили з посади

ВАКС відправив за грати ще одного суддю Київського апеляційного суду з альтернативою застави