in , , ,

ВАКС відправив за грати ще одного суддю Київського апеляційного суду з альтернативою застави

Вищий антикорупційний суд узяв під варту до 2 лютого суддю Київського апеляційного суду Віктора Глиняного, якого НАБУ і САП підозрюють в одержанні неправомірної вигоди.

Таке рішення 8 грудня ухвалив слідчий суддя ВАКС Ігор Строгий, повідомляє «Слово і діло».

«Клопотання задовольнити частково. Застосувати до підозрюваного Віктора Глиняного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб. Взяти під варту підозрюваного Віктора Глиняного в залі суду», – оголосив рішення суддя.

Одночасно йому визначили альтернативу у вигляді 5 млн грн застави. У разі внесення коштів суддя вийде з-під варти під низку обов’язків.

НАБУ і САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди.

За версією слідства, суддя В’ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів неправомірної вигоди за зняття арешту з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В’ячеслава Богуслаєва. 10 тис. дол. з цієї суми Дзюбін залишив собі, а решту 25 тис. дол. для трьох інших суддів Київського апеляційного суду – Юрія Сливи, Ігоря Паленика і Віктора Глиняного.

Зокрема, Паленик отримав від Дзюбіна 25 тис. дол. у коробці з-під віскі. Надалі 8300 дол. він запакував у пачку з-під кави і передав їх судді Сливі. Суддя Глиняний отримав 8300 дол. у рекламній брошурі інтернет-провайдера.

Під час обшуків у Дзюбіна виявили 10 тис. дол., переданих як неправомірну вигоду, у Паленика знайшли усі 25 тис. дол. неправомірної вигоди, оскільки, на думку слідства, той поміняв купюри перед їхньою передачею суддям Сливі та Глиняному. В Сливи та Глиняного знайшли по 8300 доларів.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На польсько-українському кордоні погіршується ситуація: рух вантажівок блокують на чотирьох пунктах

У 2024 році система нарахування пенсій стане бальною: хто може розраховувати на підвищення