in ,

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – створені нові петиції.

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – за минулий тиждень ( – ) створені нові петиції.

Найпопулярніші петиції

Нові петиції

Останні новини про хід розгляду петицій

Розгляд петиції: “Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоверхівокВідповідно до пункту 5.3 “Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій” від 10.06.21 Київський міський голова Віталій Кличко 16.11.2021 року доручив постійній комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, а також заступникам голови КМДА Оленичу П. С., Непопу В. І. розглянути петицію в установленому порядку (доручення № 08/КО -4949).

Доручення міського голови

Розгляд петиції: “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи”          На петицію “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи.” від 29-10-2021 дана наступна відповідь:

Відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян» і Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 10.06.2021 №1439/1480) (далі – Положення), розглянуто електронну петицію №10781 «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи». За підсумками розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до інформації, наданої відповідальним заступником від 05.11.2021 №005-1306 зазначено, що на території міста Києва протоколом Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.10.2021 №42 встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами).

Рішення щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Києва у дистанційному режимі з 1 листопада 2021 прийнято Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Постійна комісія) (протокол від 28.10.2021 №68 «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2») на підставі оцінки епідемічної показників та стану епідемічної ситуації.

Відповідно до пункту 10 Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №409 рішення Постійної комісії, прийняті у межах її повноважень є обов’язковими для виконання  органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Згідно з пунктом 5 вищезазначеного протоколу освітній процес у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності відбуватиметься у дистанційному режимі до окремого рішення Постійної комісії.

Станом на 11.11.2021 у Києві 2002 підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 за добу, 51 людина померла. Всього за період пандемії у Києві 6728 летальних випадків.

Після фахових консультацій із залученням представників виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), був прийнятий вимушений крок – дистанційне навчання у закладах освіти. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їх родин, тому звертаємось до батьків, які наполягають на відкритті закладів освіти, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада.

Стаття 3 Основного Закону України гарантує, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеки визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. За цих умов, вказане рішення було прийняте, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема і серед дітей.

Разом із цим, враховуючи суспільну значущість вказаного питання приймаю рішення про підтримку електронної петиції №10781 «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи» та направлення її на безумовну реалізацію після покращення у місті Києві епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

З повагою

Голова                                                                                                          Віталій КЛИЧКО

Відповідь КМГ

Розгляд петиції: “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи“11.11.2021 на виконання доручення Київського міського голови В. Кличка (доручення №08/КО-4722) відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Вирішили:

  1. Підтримати електронну петицію №10781 «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи».
  2. Рекомендувати Постійній комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (київської міської державної адміністрації) поновити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи.

Витяг з протоколу

Розгляд петиції: “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи“10.11.2021 на виконання доручення Київського міського голови В. Кличка (доручення №08/КО-4722) відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім`ї, молоді та спорту.

Вирішили:

  1. Підтримати електронну петицію №10781 (від 01.11.2021 №08/КО-4722) «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи».
  2. Рекомендувати Постійній комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) поновити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи.

Витяг з протоколу

Розгляд петиції: “ЗА прискорення будівництва нового муніципального притулку у Києві“Звіт першого заступника голови з питань здійснення самоврядних повноважень щодо стану реалізації петиції №544.

Звіт

Розгляд петиції: “Запровадити обов’якову систему штрафів за неприбирання собачих відходів на вулиці“Звіт першого заступника голови з питань здійснення самоврядних повноважень щодо стану реалізації петиції №2401.

Звіт

Долучайтесь до голосування!
Дякуємо за небайждужість!

сделано в UniSender

Чтобы отписаться от этой рассылки, перейдите по ссылке

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Василь Бурба підтвердив Тимчасовій слідчій комісії (ТСК) Верховної Ради у справі бойовиків ПВК «Вагнера», що витік інформації стався з Офісу президента. 

Столиця підвищує вартість проїзду у комунальному транспорті з 1 січня 2022 року. Разова поїздка у метро, ​​трамваї, тролейбусі тощо. коштуватиме 20 грн. Окремі категорії киян зможуть платити по 12 грн.