in

Наслідки можуть бути непередбачуваними: медики назвали ліки, які небезпечно приймати разом

Не всі препарати сумісні один з одним, але більшість людей навіть не здогадуються, що різні склади ліків при одночасному застосуванні мають побічні ефекти. Медики назвали ліки, чиє поєднання може бути небезпечним для здоров’я і стати причиною летального результату.

Існує ризик передозування при одночасному прийомі антигістамінних засобів і ліків від кашлю. Небезпека в тому, що в даних препаратах – однакові складові. У числі перших ознак побічного ефекту: млявість, сонливість. З обережністю до категорії даних ліків слід ставитися водіям.

Неприпустимо змішувати антидепресанти і знеболюючі. В гіршому випадку може статися шлункова кровотеча. Як показали результати наукової роботи голландських учених, комбінація протизапальних засобів і заспокійливих частіше викликає шлунково-кишкову кровотечу, на відміну від прийому кожного препарату окремо.

Медичні фахівці звертають увагу на поєднання аспірину і антикоагулянтів, що застосовуються з метою лікування тромбозів. Зазначені засоби є кроворозріджувальними, від чого підвищуються ризик виникнення масивних внутрішніх або кишкових кровотеч, крововиливів у мозок, геморагічного інсульту.

У списку неприпустимих одночасних прийомів ліків виявилися заспокійливі разом зі знеболюючими препаратами. Вони мають схожу дію, що може призвести до скорочення частоти скорочень серця або дихальних рухів. У результаті такого лікування не виключений летальний результат. Так що будьте обережними при комбінації медичних препаратів.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ракетний удар по 128-ій бригаді на Запоріжжі: нові обставини трагедії

В Україні почала діяти заборона на салюти, феєрверки і петарди