in ,

НАЗК відкриває Офіс розбудови доброчесності

Офіс розбудови доброчесності

тепер офіційно має свій віртуальний дім💙💙💙💙

Запуск сторінок відбувається саме 9 грудня – у Міжнародний день боротьби з корупцією. Ми свідомо обрали цю дату, адже боротьба з корупцією – це не лише розслідування гучних справ та ув’язнення корупціонерів. Це боротьба за думки пересічних людей, які щоденно роблять вибір – бути доброчесними або ж спростити собі життя, «обійти» систему.
Наша команда зробить все, щоб людей, які об…

Ещё
Нет описания фото.
🎓 Антикорупційна просвіта стає ближчою:

Офіс розбудови доброчесності

при НАЗК запускає власну вебсторінку

9 грудня, у Міжнародний день боротьби з корупцією, Офіс розбудови доброчесності запускає власну вебсторінку.
Офіс розбудови доброчесності є новим програмним напрямом НАЗК і був створений після перезавантаження Агентства. Офіс відповідає за просвітницьку та навчальну діяльність, а також взаємодію з громадянським суспільством. Місією Офісу є запуск змін для розбудови доброчесного суспільства.
“Доброчесність та відкритість є базовими у запобіганні корупції. Офіс розбудови доброчесності активно працює вже з липня 2020 року. І сьогодні ми стали ще на крок ближчими до формування «нульової» толерантності до корупції в суспільстві. Із запуском сторінки ми можемо говорити про те, що Офіс нарешті виходить у публічну площину, а його просвітницькі та навчальні проєкти стануть ще більш помітними для ключових стейкхолдерів”, – наголосив Голова НАЗК Олександр Новіков.
На сторінці для користувачів вже доступна інформація про наявні проєкти Офісу. А у “Блозі” ми ділитимемося найсвіжішою інформацією, анонсами про події й заходи, аналітичними матеріалами та дослідженнями.
“У нас з’явився власний голос, і через власні сторінки на сайті НАЗК та у Facebook ми будемо постійно на зв’язку з вами. Сторінка Офісу створювалася так, аби стати надійним помічником у пошуку потрібної інформації та зробити процес навчання зручним для кожного”, – зазначає керівниця Офісу розбудови доброчесності Вікторія Козаченко.
Заходьте на сторінку Офісу розбудови доброчесності 👉 https://prosvita.nazk.gov.ua/
Якщо ви зацікавлені у взаємодії з нами, пишіть на скриньку Офісу 👉 prosvita@nazk.gov.ua.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Національну правозахисну премію за особистий внесок у захист прав людини у 2020 році отримали адвокат Регіонального центру прав людини Роман Мартиновський та голова громадської організації “Fight for Right / Боротьба за права” Юлія Сачук.

Брюссель зможе допомогти Україні перезапустити антикорупційний механізм