in ,

Президент Володомир Зеленьский розповів про роботу і перемоги України в 2020 році.

 

Він розповів про держбюджет на 2021 рік, подякував усім, завдяки кому були повернуті повноваження НАЗК і впроваджені програми з підтримки українських громадян та бізнесу в період пандемії, а також привітав усіх з прийдешнім Святим Миколаєм.

Він пояснив, чому розповідає про перемоги України. За його словами, для негативу є маса телеканалів, сайтів, експертів і блогерів, які готові нагодувати українців “гарячої зрадушкой” під соусом “все пропало”.

Зеленський пообіцяв розповідати “про хороше без маніпуляцій”.

Глава держави заявив, що в Україні ламають старі традиції і доводять, що можна приймати держбюджет вчасно. Не до п’ятої години ранку, що можна без “торгів” і, найголовніше, без різних “хотілок”. Іменна тому, на його думку, держбюджет став об’єктом політичного буллінг.

“Лавина фейків, міфів, маніпуляцій, дезінформації було стільки, що десь в куточку заплакав одинокий Кисельов”, – іронізує Зеленський.

Він спробував розвіяти маніпуляції навколо держбюджету і заявив, що на медицину було виділено 160 млрд гривень, що стало найбільшою цифрою за час незалежності України. Зеленський також нагадав про 30-відсоткове підвищення зарплат медиків, але визнав, що і його недостатньо, тому в 2021 році влада будуть їх продовжувати. Доплати медикам, які протидіють “ковіду”, також продовжаться “, запевнив Зеленський.

Глава держави спростував звинувачення в тому, що “зелена влада” не фінансує українську армію і порівняв цифри, які виділяються на Міністерство оборони в послений п’ять років:

5fdd0e63136cf.png

За його словами, в загальному сектор оборони, куди також входять розвідка, прикордонники, рятувальники і пожежники, отримає найбільший бюджет в історії – більш 267 млрд гривень.

Зеленський нагадав, що з 1 січня в Україні до 6 000 грн буде підвищена мінімальна зарплата, а також триває видача пільгових кредитів малому і середньому бізнесу, будуватимуть дороги і мости, продовжать реконструкцію аеропортів в регіонах, починається реставрація замків і музеїв – нашої культурної спадщини .

За словами Зеленського, триває протидія поширенню коронавірусу та робота по забезпеченню лікарень усім необхідним.

“Є багато суперечок, що мовляв, зменшили кількість тестувань. Але ось вам простий приклад: сьогодні тестувань – 68 тисяч, хворих – 12 630. 28 листопада тестувань – 67 тисяч, тобто на тисячу менше, а хворих в цей день – 16 294 людини. тобто майже на чотири тисячі більше “, – сказав глава держави в своєму влоги.

“Ми також продовжуємо працювати для отримання Україною вакцини від COVID-19. Дуже чекаємо її в кінці першого кварталу 21-го року”, – розповів президент.

Він зазначив, що МОЗ вже розробив національний план вакцинації, згідно з яким, першими щеплення отримають медики і військові, а також соціальні працівники, педагоги, люди старше 60 років. Крім того, до плану вакцинації будуть включені українські громадяни з тимчасово окупованих територій, зазначив Зеленський.

Президент також нагадав, що на КПВВ на лінії розмежування в Новотроїцькому відкрито новий сучасний сервісний центр, де можна отримати соціальні та адміністративні послуги, скористатися банківськими і поштовими сервісами. Також там обладнано кімнату матері і дитини.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Досягнення Року. Україна посіла 17 місце в європейському рейтингу відкритих даних.