in ,

Росія є стороною конфлікту на Донбасі, а не посередником – лідери G7

У конфлікті на Донбасі Росія є не посередником, а однією зі сторін. Про це йдеться в комюніке саміту G7, який проходить в Корнуоллі (Великобританія) з 11-го по 13 червня. “Ми закликаємо Росію знизити напруженість і діяти у відповідності зі своїми міжнародними зобов’язаннями і вивести російські війська і техніку на східному кордоні України і на Кримському півострові. Ми залишаємося твердого думки, що Росія є стороною конфлікту на сході України, а не посередником”,  – сказано в заяві. Лідери “Великої сімки” підтвердили “підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах”.

“Ми підтверджуємо свою підтримку нормандського процесу для забезпечення виконання Мінських угод і закликаємо Росію і підтримувані нею збройні формування до конструктивної взаємодії і підтвердженню прихильності перемир’я” , – йдеться в комюніке.

Учасники саміту наголосили також на необхідності “зміцнення демократії та інститутів України, заохочення подальшого прогресу в реформі”.

G7 в ході підсумкового засідання зажадали від Росії вжити заходів проти тих, хто проводить кібератаки і використовує програми-вимагачі зсередини країни.

У комюніке йдеться, що Росія повинна «притягнути до відповідальності тих, хто в межах її кордонів проводить атаки програм-вимагачів, використовує віртуальну валюту для відмивання викупу та інші кіберзлочини».

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Щодо права на роздрібну торгівлю пальним

Історія свідок: 80 років червневої депортації народів в СРСР.