in

США хоче запровадити податок на роботів

Член ради супервізорів Сан-Франциско Джейн Кім, яка запропонувала навесні ввести в Каліфорнії податок на роботів, не має наміру відступати, повідомляє Seeker. Щоб привернути увагу до проблеми, вона сформувала фонд «Робота майбутнього».

Для цього Кім організувала кампанію Jobs of the Future, щоб дослідити можливість реалізувати ідеї податку на роботів, який повинні виплачувати фірми, які замінили людей машинами. Отримані кошти підуть на «освіту, перенавчання та цільові інвестиції в нові галузі», говориться на сайті, присвяченому цій кампанії.

«Технологія може бути дивом, поліпшувати життя й допомагатимуть у виробництві, — сказано в заяві. — Однак, переваги технології розподілені нерівномірно. Якщо жменька людей пожинає всі плоди, тоді як мільйони втрачають свою роботу, — це соціальна проблема, яку ми повинні вирішувати. Дана ініціатива просить тих, хто пожинає плоди, поділитися зі звільненими співробітниками, щоб допомогти їм знайти нові можливості ».

Дану ідею, висловлену на початку року Біллом Гейтсом, підтримує й уряд Південної Кореї, який має намір ввести податок на роботів. Заради боротьби із загрозою зростання безробіття тут готові збільшити податкове навантаження на корейський інноваційний сектор.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Єдиний податок: як зробити так, щоб «у виграші» були всі?

Сюзерен і васали