in

Українськи суди повністю переходять на електронне онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції

Українськи суди повністю переходять на онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції, що, в свою чергу, передбачає автоматичне формування всіх згрупованих реєстрів поштових відправлень.

З 1 жовтня 2023 року суди повністю переходять на онлайн-оформлення вихідної поштової кореспонденції, що, в свою чергу, передбачає автоматичне формування всіх згрупованих реєстрів поштових відправлень.

У зв’язку з цим, звертається увага:

адміністратором ЄСІТС реалізовано функціонал взаємодії між автоматизованою системою документообігу суду та програмним забезпеченням АТ «Укрпошта». Відтак, оформлення реєстрів поштових відправлень автоматично згенеровується спеціальною програмою Укрпошти, обов’язковими умовами якої є наявність:

  • «ЄДРПОУ» (для юридичних осіб) та «РНОКПП» (для фізичних осіб) за його наявності або номера і серії паспорта для фізичних осіб – громадян України;
  • «Найменування» учасників справи.

Таким чином, при формуванні відправлення обов’язково мають бути заповнені поля в картці на особу «ЄДРПОУ/ІПН» та «Найменування».

Враховуючи зазначене, просимо дотримуватися форми і змісту документів при зверненні до суду, а саме статей 162, 258 Господарського процесуального кодексу України. Оскільки, недотримання вказаних вимог є підставою для винесення судом ухвали про залишення поданих документів без руху.

В іншому випадку, у суду буде відсутня можливість належного повідомлення учасників судового процесу.

З 18 жовтня адвокати, держоргани та юридичні особи неприватної форми власності повинні зареєструвати електронні кабінети.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Україна та Росія мали словесні баталії на засіданні Ради Безпеки ООН…

80 контролюючих структур можуть перевірити підприємців