in ,

Щотижневий огляд рішень, ухвалених Верховним Судом (за період із 13 по 17 грудня 2021 року)

14 грудня 2021 року Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду розглянув справу, у якій ГО «Товариство Червоного Хреста України» звернулася з позовом до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та компанії «Астравіртус Трейд Лімітед» про визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів і послуг.

Позов обґрунтовано тим, що в знаку для товарів і послуг за свідоцтвом України № 38130, власником якого є компанія, використана емблема Червоного Хреста, що вважається порушенням чинних міжнародно-правових актів та законодавства України.

Рішенням господарського суду першої інстанції, залишеним без змін постановою  апеляційного господарського суду, позов задоволено повністю.

Верховний Суд погодився з висновками судів попередніх інстанцій про наявність підстав для визнання свідоцтва України № 38130 на знак для товарів і послуг недійсним у зв’язку з його невідповідністю умовам надання правової охорони, встановленим ст. 6 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг», та залишив зазначені судові рішення без змін, а касаційну скаргу компанії – без задоволення.

(Постанова КГС ВС від 14 грудня 2021 року у справі № 910/9564/20) 

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Відбуваються робочи наради з представниками громадських організацій щодо обговорення ключових напрямів законодавчої роботи на новий 2022 рік.

Висновок ВС щодо правової природи грошових вимог до боржника, які виникли після визнання результатів аукціону недійсними